top of page

Projekty

7HS_LOGO2_RGB.jpg
7 Happy Summits

Kiedy narodził się pomysł rozpoczęcia wielkiej podróży, jaką jest zdobycie Korony Ziemi, postanowiłem, że nie mogę tego robić wyłącznie dla siebie.  „7 Happy Summits” to podróż, w której pojawi się wielu ludzi.  Jednak zmierzając na każdy kolejny szczyt chcę skierować uwagę na podopiecznych z Fundacji Happy Kids, z rodzinnych domów dziecka, które przynoszą im ogrom radości, na którą zasługują.

FB_post_beprw1_bez_projWypr.jpg
Projekt: Wyprawa

Pierwsza taka książka w Polsce. Praktyczne kompendium, jak przygotować biznesplan projektu podróżniczego, pozyskać uwagę i wsparcie sponsorów oraz patronów medialnych, prowadzić kampanię informacyjną wyprawy i zapewnić jej "drugie życie" po zakończeniu działań w terenie. W ramach oddechu od zalewu praktycznych wskazówek: kilka relacji w wysokogórskich wyprawy.  

24059682_1704421049603325_25935765318676
Zimowa Wyprawa na K2 17/18

Niezwykły rozdział w życiu. Praca przy jednej z najbardziej medialnych wysokogórskich ekspedycji w historii himalaizmu. Od Project Mangera przez rzecznika prasowego -  ponad dwa lata działań i pracy dotyczącej relacji ze sponsorami oraz mediami. W trakcie wyprawy niełatwa rola rzecznika prasowego, mierząc się z globalnym zainteresowaniem działaniami polskiej ekspedycji.

bez nazwy.001.jpeg
PATRONITE

Jako jeden z współtwórców największej platformy e-mecenatu w Polsce mam zaszczyt obserwować, jak tworzą się wielkie społeczności wokół niezwykłych twórców oraz jak cyfrowy mecenat zmienia współczesne oblicze kultury i jej finansowania. 

TRAVELER BY SHAREMAP
Zrzut ekranu 2019-07-12 o 07.07.51.png

Aplikacja dla podróżników i wszystkich planujących te bliższe oraz dalsze wyjazdy. Wszystkie niezbędne narzędzia do zaplanowania podróży zintegrowane w jedną mapę, która umożliwia łatwe i przejrzyste ustalenie środków transportu, miejsc noclegowych, atrakcji poszeregowanych wedle naszych upodobań. Jednym słowem scyzoryk szwajcarski wśród mapowych narzędzi podróżniczych. 

bottom of page